Vše začalo po porodu naší milované dcerky. Jak už to bývá, na prvním místě bylo miminko, potom tatínek, pak domácnost, a až teprve nakonec maminka. Začala jsem se v jídle odbývat, jedla jsem nepravidelně, buď málo, nebo moc, nepřiměřené porce, hlavně nezdravě, zkrátka co bylo rychle po ruce. Už za čtyři měsíce jsem z fotek poznala, že jsem o něco přibrala, nedokázala jsem s tím však nic dělat a jen jsem si namlouvala, že kojím a tudíž jakékoli hubnutí a změny jídelníčku musí počkat. Postupně jsem se „vypracovala“ na více než 77 kg, takže za devět měsíců od porodu jsem vážila téměř tolik, kolik před porodem. Tehdy jsem si konečně řekla DOST. 

Přemýšlela jsem, co dělat pro to, abych zhubla a znovu nepřibrala. První mě napadla krabičková dieta, protože tu jsem kdysi v minulosti už vyzkoušela a díky které jsem zhubla 15 kg během cca 7 měsíců. Říkala jsem si však, že krabičky nejsou trvalým řešením a můj problém nevyřeší, protože mě nenaučí správným návykům a věčně je jíst nebudu. Kromě toho jsem stejně potřebovala vařit pro manžela i pro dcerku.

Na internetu jsem náhodou narazila na webové stránky Studia zdravého životního stylu a tato možnost mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Do péče mě dostala úžasná a převelice trpělivá nutriční poradkyně.

Hubnutí se krásně rozběhlo. Studiu zdravého životního stylu, a mé specialistce zejména, tak vděčím za to, že během 7 měsíců jsem zhubla více než 10 kg na aktuálních 67 kg, přes prsa mám úbytek 10 cm, v pase 12,5 cm, přes břicho 18 cm, přes zadek 10,5 cm a obvod stehen se mi zmenšil o 7,5 cm. Díky mé specialistce jsem do jídelníčku zařadila spoustu zdravých potravin, které jsem dříve nejedla a o kterých jsem zjistila, že mi vlastně chutnají, naučila jsem se je jíst ve vhodnou denní dobu, což je neméně důležité, a zafixovala jsem si principy zdravého stravování.

Nyní mě ještě čeká posledních cca 4-5 kilo, ale věřím, že to spolu dotáhneme. ;-)   Marta N.  

Marta N. před

Marta N. - před

Marta N. - po

Marta N. - po

Než jsem zhubla, jedla jsem větší množství potravin a samozřejmě nezdravé. Poté jsem začala mít problémy s celkovým trávením. Po každém jídle, ať to bylo cokoliv, jsem se nafoukla a vypadala jsem jak balón, břicho mě bolelo a za chvilku jsem letěla na toaletu. 

Jednoho dne jsem se rozhodla, že s tím musím začít něco dělat, ale potřebovala jsem odbornou pomoc a být pod dozorem. Tak jsem hledala na internetu různé firmy ohledně pomoci výživy a objevila jsem Studio zdravého životního stylu, kam jsem se přihlásila.

Poradili mi, jak vhodně nastavit zdravé stravování. Tuto zdravou stravu jsem začala jíst od ledna 2016 kdy jsem vážila 70,7kg a nyní skoro po půl roce vážím necelých 56kg a cítím  se skvěle. Více sportuji, po jídle se nenadýmám a trávení je skvělé.

Poznala jsem nové potraviny, zlepšilo se moje zažívání a hlavně to se cítím opravdu skvěle. Takže neváhejte, jděte do toho a mějte pevnou vůli, občas si budete myslet, že to nezvládnete, ale nakonec to zvládnete a bude na sebe pyšní.

Katka P. před

Katka P. - před

Katka P. po

Katka P. - po

Vše začalo úplně nevinnou poznámkou  mého manžela, když jsem si jednoho dne stěžovala, že nic neobléknu a jsem tlustá. On mi řekl: „Nejsi, ale už netloustni.“

To mě trochu zarazilo a uvědomila jsem si, že jsem po několika marných pokusech zhubnout přibrala téměř 10 kg. Při mé výšce 155 cm a váze 70 kg jsem si připadala jako malá koule. A tak jsem na internetu klikla na nabídku CHCI ZHUBNOUT. A pak už to šlo ráz na ráz. Několik rozhovorů s výživovou poradkyní mě utvrdilo v mé myšlence. Výživová poradkyně se mnou probrala mé dosavadní stravovací návyky, pracovní podmínky, celkový životní styl. Vypíchla problémy a úskalí, na které bude potřeba dát si pozor.

Po 4 měsících jsem zhubla vytoužených 10 kg a váhu si stále držím. Konečně vím,  jak se ke stravování postavit. Zpočátku to nebylo jednoduché, ale když jsem se po prázdninách vrátila do práce a kolegyně žasly nad mou proměnou, bylo to pro mě velké zadostiučinění.

Co říci závěrem:
Moc děkuji   za pomoc a podporu své výživové poradkyni, která byla a stále je ochotná mi poradit v případných nesnázích. S ní šlo hubnutí bez hladovění!

Všechno je o jednotlivci a jeho hlavě. Když si to srovnáte samy v sobě, jde vše mnohem lehčeji a pak to má smysl.

Nevěřte reklamám. O mnoha potravinách jsem si myslela, že jsou zdravé a bohužel realita  je jiná.

Jana N.
Rakovník

Jana N. před

 Jana N. - před

Jana N. - po

 Jana N. - po

Klíčem k úspěšnému hubnutí není pevná vůle, ale zjistit, jakým způsobem funguje Vaše tělo a co je pro Vás vhodné.


1

Diagnostika fungování a skladby Vašeho těla


Pomocí lékařsky certifikovaného zdravotnického přístroje provedeme diagnostiku fungování Vašeho těla a zároveň i podrobnou skladbu.

Dozvíte se tak, jak rychle funguje vaše spalování. To je vhodné hlavně proto, ať víte, jaké množství Vaše tělo dokáže zpracovat. Jednoduše řečeno, jakou velikost porcí potřebujete proto, aby toho vaše tělo nemělo zbytečně moc anebo naopak málo.

Dále zjistíte, jaké jsou poměry tělesného tuku, nebezpečného viscerálního tuku kolem orgánu. V jaké fyzické kondici je Vaše tělo a zároveň, jakým způsobem Vaše tělo hospodaří s vodou a ostatními tekutinami, které dostává.Diagnostika fungování jednotlivých orgánu


Druhá diagnostika bude důkladněji zkoumat to, jakým způsobem fungují Vaše orgány. Náš diagnostický přístroj posoudí, jakým způsobem fungují Vaše játra, ledviny. Dále pak jaká je činnost vaší štítné žlázy, střev a jak funguje metabolismus cukrů. Čili jak je vaše tělo dokáže zpracovávat.3

Odborná konzultace s nutričním specialistou


Součástí vyšetření je i hodinová odborná konzultace s jedním z našich odborníků. Ten vám důkladně vysvětlí, jak to přesně ve Vašem případě vypadá a zároveň Vám navrhne i individuální doporučení, jak zlepšit fungování Vašeho těla a případně zhubnout, nebo zlepšit Vaší kondici.

Využijte této unikátní kombinace diagnostického vyšetření a zjistěte, co přesně potřebuje Vaše tělo proto, aby fungovalo tak, jak má.

Dost už bylo pokusů. Vyzkoušejte na sobě ověřenou a funkční metodu, jak zhubnout!

Využijte unikátního vyšetření a zjistěte, co Vaše tělo potřebuje!


Podívejte se, co všechno zjistíte, pomocí našeho unikátního vyšetření:


  • kolik kalorií vaše tělo spaluje a jaké máte jíst porce jídel
  • kolik máte nebezpečného vnitřního tuku v těle
  • činnost vašich ledvin a schopnost zpracovávat tekutiny
  • činnost štítné žlázy, která může výrazně zpomalovat váš metabolismus
  • činnost střev, které ovlivňují, kolik živin ze stravování vaše tělo využije
  • metabolismus cukrů aneb jak vaše tělo dokáže cukry spálit a zpracovat

Kde nás najdete?

V Olšinách 65, Praha 10, přímo u zastávky metra a tramvají Strašnická.
Termín je nutné si nejdříve předem rezervovat!

Akce


Vyzkoušejte si nás a zjistěte, co přesně potřebuje Vaše tělo!


Objednejte se na sadu diagnostických vyšetření a odbornou konzultaci ještě dnes za 200 Kč, obvykle 990 Kč.


Získáte


Diagnostiku fungování Vašeho těla na zdravotnickém přístroji Diagnostiku fungování Vašeho těla na zdravotnickém přístroji


Diagnostika fungování jednotlivých orgánů Diagnostika fungování jednotlivých orgánů


Hodinová odborná konzultace se specialistou Hodinová odborná konzultace se specialistou


Individuální rady pro zlepšení fungování vašeho tělaIndividuální rady pro zlepšení fungování vašeho těla

Jak na to?

Vyplňte kontaktní formulářVyplňte kontaktní formulář

My Vám zavolámeMy Vám zavoláme

Budeme se na Vás těšit na pobočceBudeme se na Vás těšit na pobočce


Bez rizika! Našimi postupy jsme si natolik jistí, že Vám dáváme 100 % garanci Vaší spokojenosti.


V průběhu vyšetření již dokážeme posoudit, jak rychle a jakým způsobem dokážete zhubnout.

Pokud i přesto nebudete s vyšetření spokojeni, stačí nám to říct a nic neplatíte.

100% grance Vaší spokojenostiDo konce akce zbývá


Již více než 1129 žen se námi snadno a rychle zhublo.
Objednejte se ještě dnes za akční cenu a zhubněte trvale i Vy!