Zjistěte, proč většina lidí 
nikdy trvale nezhubne!


Každé tělo funguje jinak a je zapotřebí zjistit, co přesně potřebuje to Vaše.

Často se u našich klientů setkáváme s tím, že ačkoliv jedí celkem zdravě, nic moc se neděje. To znamená, že mají poměrně pestrou stravu, někteří jedí pravidelně. Jiní se i celkem pravidelně věnují pohybovým aktivitám, a přesto se jim nedaří zhubnout. Mnohdy se zdá, že čím více úsilí a snahy tomu věnují, tím hůř se výsledky dostavují.

Jak je to možné? Obecně jde o to, že sehnat nějaké rady a doporučení v dnešní době není až tak složité. Během několika málo minut je průměrně zručný člověk schopný najít nejrůznější „zaručené“ rady a doporučení, jak zhubnout. No a tohle je právě ten problém. Možná se i vám někdy podařilo odhalit dvě naprosto protichůdné informace. Jedna hovořila o tom, že to je vhodné a jiná zase hovořila o stejné potravině jako o nevhodné.

Dost už bylo pokusů. Vyzkoušejte na sobě ověřenou a funkční metodu, jak zhubnout!

Proč nejsou doporučení na vhodné stravování jednotné?

Je to vlastně velmi jednoduché. Každé tělo funguje jinak. To, co vám může pomoci, aby vaše tělo fungovalo správně, může někomu ve vašem okolí ublížit a naopak. Obecná rada, která zlepší fungování Vašeho těla neexistuje. Ptáte se proč? Podívejme se společně na nějaký příklad.

Kupříkladu mezi základní doporučení patří jíst dostatečné množství zeleniny. To by se v zásadě mohlo zdát jako nezpochybnitelné tvrzení. Ale! Existují určité situace, kdy to tělo v dostatečné míře nedokáže zvládnout. Kupříkladu pokud má člověk zažívací obtíže nebo trpí na zácpy, tak tomu velké množství zeleniny nepomůže, ba naopak, může situace ještě zhoršit.

Dalším poměrně často diskutovaným tématem je pít velké množství tekutin. Nicméně i tady je drobné ale. Co když, vaše ledviny nefungují tak, jak by měly. Pokud tomu tak je, bude zapotřebí nastavit i pitný režim a příjem tekutin individuálně pro vás tak, aby to vaše tělo zvládlo.

U každého existují jiná doporučení, aby dané tělo mohlo fungovat na plno. Zjistěte, co potřebuje právě to vaše!

Jak to tedy můžete zjistit? V dnešní době naštěstí celkem snadno. Potřebujete k tomu důkladné vyšetření vašeho těla. Ideálně takové, které odhalí to, co skrývá vaše tělo.

Využijte unikátního vyšetření a zjistěte, co Vaše tělo potřebuje!


Podívejte se, co všechno zjistíte, pomocí našeho unikátního vyšetření:


  • kolik kalorií vaše tělo spaluje a jaké máte jíst porce jídel
  • kolik máte nebezpečného vnitřního tuku v těle
  • činnost vašich ledvin a schopnost zpracovávat tekutiny
  • činnost štítné žlázy, která může výrazně zpomalovat váš metabolismus
  • činnost střev, které ovlivňují, kolik živin ze stravování vaše tělo využije
  • metabolismus cukrů aneb jak vaše tělo dokáže cukry spálit a zpracovat

Klíčem k úspěšnému hubnutí není pevná vůle, ale zjistit, jakým způsobem funguje Vaše tělo a co je pro Vás vhodné.


1

Diagnostika fungování a skladby Vašeho těla


Pomocí lékařsky certifikovaného zdravotnického přístroje provedeme diagnostiku fungování Vašeho těla a zároveň i podrobnou skladbu.

Dozvíte se tak, jak rychle funguje vaše spalování. To je vhodné hlavně proto, ať víte, jaké množství Vaše tělo dokáže zpracovat. Jednoduše řečeno, jakou velikost porcí potřebujete proto, aby toho vaše tělo nemělo zbytečně moc anebo naopak málo.

Dále zjistíte, jaké jsou poměry tělesného tuku, nebezpečného viscerálního tuku kolem orgánu. V jaké fyzické kondici je Vaše tělo a zároveň, jakým způsobem Vaše tělo hospodaří s vodou a ostatními tekutinami, které dostává.Diagnostika fungování jednotlivých orgánu


Druhá diagnostika bude důkladněji zkoumat to, jakým způsobem fungují Vaše orgány. Náš diagnostický přístroj posoudí, jakým způsobem fungují Vaše játra, ledviny. Dále pak jaká je činnost vaší štítné žlázy, střev a jak funguje metabolismus cukrů. Čili jak je vaše tělo dokáže zpracovávat.3

Odborná konzultace s nutričním specialistou


Součástí vyšetření je i hodinová odborná konzultace s jedním z našich odborníků. Ten vám důkladně vysvětlí, jak to přesně ve Vašem případě vypadá a zároveň Vám navrhne i individuální doporučení, jak zlepšit fungování Vašeho těla a případně zhubnout, nebo zlepšit Vaší kondici.

Využijte této unikátní kombinace diagnostického vyšetření a zjistěte, co přesně potřebuje Vaše tělo proto, aby fungovalo tak, jak má.

Kde nás najdete?

V Olšinách 65, Praha 10, přímo u zastávky metra a tramvají Strašnická.
Termín je nutné si nejdříve předem rezervovat!

Akce


Vyzkoušejte si nás a zjistěte, co přesně potřebuje Vaše tělo!


Objednejte se na sadu diagnostických vyšetření a odbornou konzultaci ještě dnes za 200 Kč, obvykle 990 Kč.


Získáte


Diagnostiku fungování Vašeho těla na zdravotnickém přístroji Diagnostiku fungování Vašeho těla na zdravotnickém přístroji


Diagnostika fungování jednotlivých orgánů Diagnostika fungování jednotlivých orgánů


Hodinová odborná konzultace se specialistou Hodinová odborná konzultace se specialistou


Individuální rady pro zlepšení fungování vašeho tělaIndividuální rady pro zlepšení fungování vašeho těla

Jak na to?

Vyplňte kontaktní formulářVyplňte kontaktní formulář

My Vám zavolámeMy Vám zavoláme

Budeme se na Vás těšit na pobočceBudeme se na Vás těšit na pobočce


Anonymní klientkaJeště jednou chci poděkovat, že se mi s Vámi povedlo to, co se mi v průběhu několika posledních let nevedlo, přestože hodně cvičím a hýbu se a jím zdravě. Chtěla jsem zhubnout 3 kg a byl to nevýslovný oříšek a přes všechny snahy se mi občas podařilo zhubnout kilo a to zase šlo nahoru.

Teď, s Vaší pomocí, mám za 6 týdnů po problému . Hubnutí šlo samo a bez hladovění. Výsledek vidíte sami :-)Tato metoda je moderní a velmi účinná. Pomocí unikátních diagnostických vyšetření zjistíte naprosto přesně, co vaše tělo potřebuje proto, aby mohlo fungovat lépe. Vyzkoušejte sadu diagnostických vyšetření na sobě i vy.

Bez rizika! Našimi postupy jsme si natolik jistí, že Vám dáváme 100 % garanci Vaší spokojenosti.


V průběhu vyšetření již dokážeme posoudit, jak rychle a jakým způsobem dokážete zhubnout.

Pokud i přesto nebudete s vyšetření spokojeni, stačí nám to říct a nic neplatíte.

100% grance Vaší spokojenostiDo konce akce zbývá


Již více než 1129 žen se námi snadno a rychle zhublo.
Objednejte se ještě dnes za akční cenu a zhubněte trvale i Vy!